Oživte vašu párty s fotokútikom

Párty s fotokútikom je moderným trendom, ktorý sa rýchlo rozšíril medzi organizátormi osláv a udalostí. Tento zábavný a interaktívny prvok pridáva do akcie šťavu a umožňuje hosťom vytvoriť si vlastné zábavné a originálne fotografie. Bez ohľadu na to, či ide o svadbu, narodeninovú oslavu, firemný event alebo akúkoľvek inú spoločenskú udalosť. Fotobúdka PartyFotoSK ponúka jedinečnú možnosť vytvoriť nezabudnuteľné spomienky pre všetkých prítomných.

Interaktívna zábava

Fotokútik je viac než len bežný fotoaparát. Je to kompaktný all in one foto kiosk, ktorý sa môže nachádzať kdekoľvek na vašej párty, či už v blízkosti tanečného parketu alebo v samostatnej miestnosti. Je vybavený širokou škálou rekvizít, rôznymi pozadiami a možnosťou vytvárania farebných a štýlových filtrov, čo umožňuje hosťom vytvárať zábavné a jedinečné fotografie. Fotografie z fotobúdky PartyFotoSK je veľmi jednoduché vytlačiť, poslať emailom, alebo zdieľať pomocou QR kódu.

Tvorba spomienok

S fotokútikom sa hostia môžu zapájať do tvorby vlastných spomienok. Môžete pri fotení používať rekvizity a vyjadrovať svoju kreativitu. Tieto zábavné a spontánne momenty sú zachytené na fotografiách, ktoré hostia môžu okamžite vytlačiť alebo zdieľať na sociálnych médiách. Je to skvelý spôsob, ako sa podeliť o zážitky so svojimi priateľmi a rodinou.

Icebreaker a spoločná zábava

Fotokútik tiež slúži ako skvelý spôsob na rozbíjanie ľadov medzi hostiami. Môže pôsobiť ako konverzačná téma a podnietiť interakciu medzi ľuďmi, ktorí sa možno ešte dobre nepoznajú. Keď ľudia využívajú rekvizity a zároveň sa fotia, vznikajú veselé momenty, ktoré podporujú veselú a uvoľnenú atmosféru na párty. Fotokútik je nielen zábavný, ale aj výborný spôsob personalizácie  na vašej párty. Môžete si vybrať pozadie, ktoré zodpovedá téme vašej udalosti a prispôsobiť ho podľa svojich predstáv. Fotobúdka PartyFotoSK má aj vlastného animátora, ktorý pomôže hosťom s výberom rekvizít a poskytne inštrukcie pre zábavné fotografické momenty.

Kreatívne využitie fotokútika

Fotokútik je nielen o klasických portrétoch a skupinových fotkách. Môžete ho využiť aj na kreatívne projekty, ako napríklad vytváranie fotokníh, vytváranie koláží zo zábavných snímok alebo dokonca na vytvorenie GIF animácií. Vaša párty tak bude mať aj po jej skončení stále trvalú hodnotu vo forme týchto kreatívnych diel.

Profesionálne snímky

Fotokútik PartyFotoSK používa na tlač vysoko kvalitnú tlačiareň, ktorú môžete nájsť v ktoromkoľvek fotolabe. Tlačíme fotografie na originál fotopapier, nie obrázky na obyčajný papier! To znamená, že okrem zábavných snímok, ktoré si hosťovia okamžite vytlačia alebo zdieľajú, budete mať aj možnosť získať vysokokvalitné fotografie zosnímané profesionálnym fotoaparátom. V našom fotokútiku využívame profesionálne zrkadlovky značky NIKON. Preto budú Vaše fotografie budú zachytené v najlepšej kvalite a budú skvelým doplnkom vašej fotogalérie.