Fotobudka PartyFotoSK


Naša fotobúdka PartyFotoSK je to pravé na Vašu oslavu, svadbu, teambuilding, deň otvorených dverí, alebo párty. Vaši hostia si domov odnesú nezabudnuteľné momenty a fotografie.

Ponúkame Vám prenájom profesionálneho fotobúdky, ktorý Vašu akciu premení na nezabudnuteľný večer.  Eventy, plesy, svadba, teambuilding, narodeninová párty, vianočný večierok, novoročná párty, svadba, otvorenie predajne či deň detí.

Aj toto sú podujatia na ktoré sa oplatí objednať fotokútik PartyFotoSK. Máme pripravené personalizované pozadia fotografie, zábavné rekvizity, okamžitú tlač fotografií. Nechýba možnosť zdieľať fotografie na sociálnej sieti Facebook, priame zaslanie fotografií na email a osobný prístup.

Fotokútik Vám dovezieme na Vami určené miesto a aktivujeme. Pripravíme rekvizity a počas akcie sa budeme starať o to, aby Vaši hostia odchádzali od fotobúdky v dobrej nálade a s profesionálnymi fotografiami vo vrecku.

Pre Vašich hostí máme pripravené skutočné aj digitálne rekvizity. Digitálne rekvizity vo forme bublín s textom, fúzmi, okuliarmi, a mnohé iné si môžu hostia pridávať priamo do svojej fotografie. Po vyfotografovaní a upraviť si tak výslednú fotografiu aj bez priameho kontaktu hostí s rekvizitami! Súčasťou možností je používať virtuálne pozadia, ktoré Vašich hostí prenesú na akékoľvek miesto na zemi.

Čo potrebujeme

Fotobudka Partyfotosk

Pre prevádzku fotobúdky potrebujeme zabezpečiť možnosť pripojenia sa do elektrickej siete vo vzdialenosti do 4m od pozície fotobúdky. Pokiaľ máte záujem o online nahrávanie fotografií na sociálne siete, alebo na odosielanie fotografií cez email, je potrebné v priestore konania Vášho eventu zabezpečiť prístup na internet formou hesla na existujúcu wi-fi sieť. V prípade požiadavky Vám vieme fotografie z Vašej akcie nahrať na USB kľúč.

Naša fotobúdka PartyFotoSK obsahuje vlastné osvetlenie, ale je vhodné umiestniť kiosk na lepšie osvetlené miesto, ktoré zabezpečí krajšie výsledné fotografie. Vo všeobecnosti platí, že viac svetla = lepšia fotografia. Fotografie tlačíme na foto tlačiarni s povrchovou lamináciou výslednej fotografie.

INSTAX FOTO

Fotobúdka PartyFotoSK

Pre plnohodnotné využitie nášho fotokútika Vám ponúkame aj doplnok ku fotobúdke, Balíčkek INSTAXFOTO PARTY PRINT. S týmto doplnkom môže byť na Vašej oslave, či akcii fotograf každý.

Stiahnite si do svojho mobilu aplikáciu PARTY PRINT, pripojte sa na našu WIFI sieť a odteraz môžete svoje fotografie nafotené na akcii okamžite tlačiť na našej foto tlačiarni. Vytlačte si teda momentky z akcie a zoberte si ich domov na pamiatku.

Pre viac informácií o ponúkaných balíčkoch nám volajte na 0905 295 717, alebo kliknite TU.

Tešíme sa na Vás