Fotobúdka na teambuildingu

fotobudka na teambuilding

S rastúcim dopytom po teambuildingových aktivitách v podnikoch sa stáva fotobúdka obľúbeným spôsobom, ako zabaviť a zapojiť do zábavy tímy zamestnancov. V tomto článku sa pozrieme na to, ako môže fotobúdka prispieť k úspechu vášho nasledujúceho teambuildingu.

Zaujímavé pozadie

Začnite tým, že sa rozhodnete pre zaujímavé pozadie, ktoré bude spájať s celkovou témou teambuildingu. Napríklad, ak je vaše podnikanie zamerané na cestovanie, môže byť vhodné použiť obrázok s panoramatickým výhľadom. Ak máte niečo na zmysle humoru, môžete zvoliť pozadie, ktoré bude zábavnejšie a uvoľní atmosféru. Odporúčame použiť veľkosť fotopozadia v rozmere 3x2m, ktoré má v ponuke aj fotobúdky PartyFotoSK. Pri väčšom pozadí je možné fotiť viac osôb súčasne a tým je fotobúdka ešte zábavnejšia.

Rekvizity na mieru

Použitie rekvizít môže pridať viac zábavy do vášho teambuildingu. Vyberte si všetky možné rekvizity, ktoré by mohli zapadnúť do vášho tímového ducha. Nechajte vašich zamestnancov vyskúšať rôzne pozície a zahrnúť všetkých do aktivity. Na požiadanie Vám k fotobúdke PartyFotoSK vytvoríme Vaše unikátne rekvizity, ktoré môžu využívať slogany z Vašej práce, alebo z Vášho odvetvia. Vaši zamestnanci sa tak viac zblížia s firmou.

Spolupráca a komunikácia

Budovanie tímu si vyžaduje úzku spoluprácu a komunikáciu. Fotobúdka môže byť ideálnym spôsobom, ako vyzvať vašich zamestnancov k spolupráci a komunikácii medzi sebou. Podnieťte ich k tomu, aby sa vymenili pozície a vytvorili niekoľko spoločných fotografií.

Zapojenie celého tímu

Zabezpečte, aby bolo zapojených čo najviac zamestnancov. Fotobúdka môže byť ideálnym spôsobom, ako sa zoznámiť s novými ľuďmi a nadviazať nové kontakty. Nechajte všetkých účastníkov zapojiť sa a vytvoriť zábavné fotky.

Spomienka na teambuilding

Fotobúdka vytvára skvelé spomienky. Vďaka fotografiám z fotobúdke si vaši zamestnanci môžu zachovať spomienky na tím, ktorý budujú, a môžu si pozrieť spoločné fotografie aj neskôr. Takže je dobré vytlačiť fotky a poskytnúť ich zamestnancom ako spomienku na teambuilding.

Chcete aj vy fotobúdku na teambuilding? Píšte nám cez kontaktný formulár na stránke a my prídeme zabaviť aj Váš tím.