Inšpirácie na darčeky pre svadobných hostí

fotka dievcata fotobudka

Svadobní hostia sú dôležitou súčasťou každej svadby a ich prítomnosť sa zväčša oceňuje malým darčekom. Ako snúbenec si pravdepodobne uvedomujete, že vaši hostia si zaslúžia niečo, čím im môžete poďakovať za to, že sa zúčastnili vašej svadby. Tu je niekoľko nápadov na milé darčeky pre svadobných hostí, ktoré by mohli byť pre nich príjemným prekvapením.

Magnetky

Umelé, kovové, alebo drevené magnetky, ktoré si hostia môžu nalepiť na magnetický povrch akým je napríklad chladnička patria medzi najobľúbenejšie darčeky. Drevené magnetky sa gravírujú a na sociálnych sieťach nájdete mnoho výrobcov týchto darčekových predmetov

Osobné vreckovky

Osobné vreckovky sú ďalším milým darčekom pre svadobných hostí. Môžete si ich nechať vyrobiť so svojimi menami alebo dátumom vašej svadby, alebo môžete zvoliť vreckovky s veselým a farebným dizajnom. Okrem toho, vreckovky sú praktické a vaši hostia ich môžu využiť na celú dobu svadby.

Drobné balíčky s lahodnými pochúťkami
Drobné balíčky s lahodnými pochúťkami sú ďalšou skvelou voľbou. Môžete si vybrať z rôznych druhov čokolád, sušienok, ovocia alebo orechov. Ak chcete byť originálny, môžete si nechať vyrobiť balíčky so zdravými pochúťkami, ako sú napríklad orechy a sušené ovocie.

Kľúčenky

Personalizované kľúčenky sú ďalšou možnosťou pre milé darčeky pre svadobných hostí. Môžete si ich nechať vyrobiť so svojimi menami alebo dátumom svadby a hostia si ich môžu zavesiť na kľúče alebo na kabelku ako spomienku na vašu svadbu.

Med vo fľaštičke

Svadobných hostí určite potešia malé fľaštičky naplnené lokálnym medom od včelára. Tieto darčeky získate od včelárov vo Vašom okolí.

Darčeková fľaštička s alkoholom

Pre niekoho môže byť zaujímavým darčekom dekoračná fľaška s lokálnym vínom či alkoholom.

Personalizované poháre

Personalizované poháre sú skvelý spôsob, ako ukázať svojim hostiteľom, že si vážite ich prítomnosti na vašej svadbe. Môžete si zvoliť poháre s menami hostí alebo s dátumom vašej svadby. Navyše, poháre môžete naplniť drobnými darčekmi, ako sú cukríky, čokolády alebo malé balené darčeky.