Akú kyticu si vybrať?

svadobna kytica

Trendy v oblasti svadobných kytíc sa menia z roka na rok, ale existujú niektoré trendy, ktoré sú v súčasnosti veľmi populárne:

Kytice s veľkými kvetmi – Veľké kvety, ako sú napríklad pivonky, Rózy, a Anjelské trúbky, sú v súčasnosti veľmi populárne. Tento typ kytíc pôsobí elegantne a sofistikovane.

Bohémske kytice – Bohémske svadby sú stále viac obľúbené, a s nimi aj kytice s voľným zložením, ktoré obsahujú zmes kvetov a rastlín v prírodných farbách.

Kytice so sušenými kvetmi – Sušené kvety a rastliny sú stále populárnejšie, pretože sa si ich môžete odložiť a vydržia Vám ako spomienka na svadbu dlhé roky

Kytice so zelenými rastlinami – Kytice s výraznými zelenými rastlinami, ako sú Eukalyptus, Asparagus alebo Mäta, sú v súčasnosti veľmi populárne. Kombináciou s kvetmi, dokážu vytvoriť krásny a elegantný kontrast.

Kytice s kvetmi v pastelových farbách – Svetlé a jemné farby ako sú pastelové odtiene ružového, fialového, modrého alebo žltého, sú veľmi populárne pre kytice, ktoré sa hodia pre romantické a štýlové svadby.

Kytice s textíliami – Kombinácie kvetov a textílií, ako sú šifón, hodváb, alebo čipka, sú v súčasnosti tiež veľmi obľúbené. Tento typ kytíc prináša viac textúry a hlbšie dimenzie.

Tieto trendy môžu slúžiť ako inšpirácia pre to, aké typy svadobných kytíc sú v súčasnosti moderné, ale je tiež dôležité pamätať na to, že svadobné kytice sú veľmi osobnou záležitosťou a mali by odrážať osobnosť a štýl nevesty a jej partnera.