Fotobúdka na svadbe

fotobudka PartyFotoSK

Fotobúdka na svadbe je skvelý spôsob ako si uchovať spomienky na Váš Veľký deň

Ak hľadáte zábavný a nezabudnuteľný spôsob, ako si uchovať spomienky na svoju svadbu, fotobúdka je skvelým riešením. Fotobúdky sa stávajú stále obľúbenejšími na svadobných oslavách a sú skvelým doplnkom k tradičnému fotografovaniu.

Čo je fotobúdka?

Fotobúdka je zariadenie, ktoré vám umožňuje fotografovať sa s pomocou automatického fotoaparátu. Väčšina fotobúdok má zabudovaný displej, ktorý vám umožňuje vidieť, ako vyzeráte na fotke. Po vyfotení sa fotka okamžite vytlačí a vy si ju môžete odniesť so sebou ako spomienku na svadbu.

Prečo si zvoliť fotobúdku na svoju svadbu?

Fotobúdka je skvelou voľbou pre svadby, pretože je to zábavný a interaktívny spôsob, ako zapojiť hostí do osláv a uchovať si spomienky na celú udalosť. Hostia sa môžu fotiť počas večera a každý z nich si môže vytlačiť vlastnú fotku ako spomienku na svadbu.

Fotobúdka tiež poskytuje možnosti pre zábavne a kreatívne fotky, ktoré sa líšia od tradičných svadobných fotografií. Hostia sa môžu obliecť do rôznych kostýmov a doplnkov, vyskúšať rôzne pózy a vytvoriť skvelé spomienky, ktoré si budú môcť uchovať na celý život.

Ako zvoliť správnu fotobúdku pre svoju svadbu?

Pri výbere fotobúdky pre svoju svadbu je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Po prvé, zistite, aké typy fotobúdok sú k dispozícii. Existujú rôzne typy fotobúdok, ktoré sa líšia veľkosťou, dizajnom a funkčnosťou. Niektoré fotobúdky fotia pomocou tabletu, iné využívajú zrkadlové fotoaparáty, ktoré zachytia fotky vernejšie. Veľmi dôležité je osvetlenie fotokútika. Pri slabom svetle môžu byť fotografie rozmazané. Zvážte aj veľkosť fotobúdky a to, koľko hostí sa do nej môže zmestiť naraz.

Vo všeobecnosti potrebuje fotobúdka určitý priestor a tento priestor je cca 3*4m. Dôležitá je dostupnosť elektrickej siete, nakoľko fotobúdky potrebujú stály prísun el. energie.

Okrem toho, zistite, aké služby sú zahrnuté v cene. Spoločnosti ponúkajú rôzne balíčky služieb.

Čo Vám ponúkame my?

Napríklad naša fotobúdka PartyFotoSK fotí kvalitnou zrkadlovkou značky NIKON. Pri fotení sa hostia vidia na obrazovke a to im dovoľuje nastaviť sa do požadovanej pózy ešte pred samotným fotením. Fotografie tlačíme na profesionálnej tlačiarni od výrobcu DNP, ktorý je svetovým lídrom v oblasti fototlače.

Poskytujeme aj možnosť zdieľať fotografie na cloud, odkiaľ si ich hostia veľmi jednoducho stiahnu cez zobrazený QR kód. Súčasťou fotokútika od PartyFotoSK je fotostena a nepreberné množstvo rekvizít, ktoré sa tématicky hodia na fotografovanú udalosť.

Pre fotenie potrebujeme priestor 3*4m, prístup k elektrine 220V a prípadne prístup na internet v prípade zdieľania fotografií. Na fotenie používame trvalé fotografické osvetlenie. Prípadne otázky Vám zodpovieme na sociálnych sieťach, prípadne cez kontaktný formulár.

Prajeme Vám, aby Váš svadobný deň bol tým najkrajším dňom, na ktorý nikdy nezabudnete.