Fotobúdka, alebo Instax Mini?

Mnohé nevesty sa nevedia rozhodnúť, či si na svadbu zaobstarať fotobúdku, alebo Instax mini. Čo je teda výhodnejšie?

Fotobúdka a Instax Mini sú zariadenia, ktoré slúžia na vytváranie fotografií, avšak sú v mnohých ohľadoch odlišné.

Fotobúdka je zvyčajne väčšia, je to zariadenie, ktorá má vstavaný fotoaparát, svetlá a obvykle ponúka možnosti zmeny pozadia alebo pridania digitálnych efektov. Fotobúdky sa bežne používajú na akciách, ako sú svadby alebo oslavy narodenín, a často umožňujú tlačiť viacero fotografií naraz. Tieto fotobúdky často sú spojené so spoločnými zážitkami a zábavou v skupine. Fotobúdka PatyFotoSK Vám naviac ponúka možnosť zdieľania fotografií pomocou QR kódu, alebo posielanie na email. Fotografie tlačíme okamžite pomocou profesionálnej fototlačiarne, ktorú využívajú aj bežné fotolaby pri objednávaní fotiek. Naviac Vám v cene prenájmu zabezpečíme aj fotopozadie a rekvizity. Počas fotenia sme neustále pri fotobúdke a hostí zabávame. Fotopapier je v cene prenájmu a tlač je neobmedzená počas doby prenájmu, takže si môžete svoj svadobný deň naplno užiť bez ďalších starostí. Vašich hostí zabavíme my!

Instax Mini je kompaktný instantný fotoaparát, ktorý umožňuje užívateľom okamžite tlačiť fotografie. Je to malé zariadenie, ktoré sa vyznačuje jednoduchosťou použitia a ponúka jednoduché ovládanie. Fotografie, ktoré vytvárajú, sú menšie ako tradičné fotografie a často majú charakteristickú okrajovú časť. Pri výbere Instaxu si musíte zabezpečiť dostatok fotopapierov a určiť si osobu, ktorá sa bude starať o výmenu náplní. Taktiež si musíte zabezpečíť dobré osvletlenie, pretože pri slabom svetle budú fotografie rozmazané. Nezabudnite na rekvizity pre hostí.

V podstate je hlavný rozdiel medzi fotobúdkou a Instax Mini v tom, že fotobúdka ponúka skupinové zážitky a digitálne efekty, a neobmedzenú tlač zatiaľ čo Instax Mini umožňuje užívateľom okamžite tlačiť fotografie s menšou veľkosťou vo vašej réžii.

Čo sa týka prevádzkových nákladov, tak pri cca 150 fotografiách z Instax mini sa dostávate cca na úroveň nákledov na prenájom fotobúdky a preto Vám vrelo odporúčame prenájom fotobúdky. Ideálne tej našej fotobúdky PartyFotoSK.

Želáme Vám veľa zábavy pri fotení na Vašej svadbe